7340 WALL CLOCK
Bronserad, rococo style, height: 55 cm,
Sold: SEK 250
Sold den 9 januari 2017 -
2140 WALL CLOCK
bronze, Japy, 19th century, height: 49,
Sold: SEK 1500
Sold den 9 november 2009 -
8261 ORNAMENTAL PEN..
Brons, (saknar pendel), höjd: 54
Sold: SEK 1000
Sold den 15 januari 2007
4016 ORNAMENTAL PEN..
Förgylld, Brons, H.53
Sold: SEK 1500
Sold den 20 januari 2003 -
8001 ORNAMENTAL PEN..
brons, gustaviansk stil, H54
Sold: SEK 2700
Sold den 5 augusti 2002 -
4128 ORNAMENTAL PEN..
Paris 1800-tal, förg brons, H92
Sold: SEK 13000
Sold den 26 november 2001